Veľkoobchodná spolupráca

Ponúkame Vám možnosť veľkoobchodnej spolupráce. Ak Ste fyzická alebo právnická osoba, podnikajúca na území Slovenskej republiky môžete sa zaregistrovať a nakupovať v internetovom obchode www.lilo.sk za veľkoobchodné ceny v pohodlí Vašej kancelárie alebo domova. Po kontakte s nami vám pošleme cenové ponuky, výšku zľavy a dohodneme všetky podmienky.

Dôvody prečo spolupracovať s nami:

    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Kvalitné a spoľahlivé služby a tovar
    • Zaujímavé veľkoobchodné zľavy

 
Spolupráca s e-shopmi
Samostatnou kategóriou veľkoobchodných zákazníkov sú internetové obchody, ktorým ponúkame hneď niekoľko možností spolupráce pri predaji našich luxusných doplnkov.

Predaj z vlastného skladu – eshop si u nás nakúpi doplnky a ďalší náš tovar za veľkoobchodnú cenu, my mu ich doručíme, prípadne si ich u nás vyzdvihne sám, a predáva ich svojim zákazníkom z vlastného skladu.

Predaj z nášho skladu (dropshipping) – eshop predáva náš tovar bez toho, že ho má fyzicky v sklade. Partnerský eshop potom, čo prijme od zákazníka objednávku, mu vystaví faktúru a zašle nám ju. My jeho faktúru vytlačíme, pridáme k tovaru, ktorý odošleme pod hlavičkou partnerského eshopu priamo jeho zákazníkovi. Naša firma neprichádza do priameho kontaktu so zákazníkom, spokojný zákazník si teda nabudúce nekúpi u nás, ale vráti sa do partnerského eshopu, pod ktorého hlavičkou bol obchod realizovaný.

Provízny predaj – partner ponúka náš tovar, a po uskutočnení objednávky nám odovzdá kontakt na zákazníka. My so zákazníkom všetko dohodneme a obchod zrealizujeme pod našou hlavičkou. Partner potom dostáva províziu za sprostredkované obchody. Tento spôsob fungovania nie je obmedzený nutne len na eshopy, ale je realizovateľný aj s ďalšími (internetovými) projektami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na obchod@lilo.sk

[wpforms id=”4748″ title=”false” description=”false”]